Új hozzászólás Aktív témák

  • Quan-Chi

    őstag

    válasz wwenigma #96084 üzenetére

    Pont a 7végén hivatalos voltam egy szülinapra ahol haverom ismerőse közlékenyre itta magát és mi másról is ment volna a vita mint a WoT-ról :D A játékhoz való hozzáállása és a világnézete kb. a tiédhez hasonlított. Szögezzük le az elején, egyáltalán nem vetem meg és látok benne relációt DE alapvetően azért játszik az ember, hogy élményt szerezzen. A következőket intéztem felé : Élményből van jó és rossz, az utóbbira gondolom te sem vágysz. A WoT-ba nincs solo mód és MI az ellenfelek is mind-mind emberek (kivéve néhány aimbot) éppen ezért mindenki a sikert az élvezetet hajszolja. Az alap koncesszió az, hogy mindkét fél nyerni akar és mindenki igyekszik megtenni a tőle telhető maximumot (több-kevesebb sikerrel) Szóval ha te nem töltöd be kritikus pillanatban a gold ammo-t vagy épp nem használsz el egy javító csomagot az a te rossz helyzetfelismerésedből adódik és ezzel nagymértékben csökkented a csata megnyerésének az esélyét. Én is borzasztó átlagosan játszok de kb 90% pontossággal meg tudom tippelni, hogy egy adott mapon az enemy tankok hol fognak felbukkanni. A KV2 pont egy olyan valami amit első körben ildomos elkerülni. Vagy legalábbis az első lövést mindenképp. Ha a csapat relatív jó akkor egynél többet nem is fog tudni lőni, ha a KV2 nem elég jó akkor azt az egyet is csak mellé. Van olyan is hogy 2-3 db játszik szakaszba és kapnak pl egy Himmelsdorf pályát top tierbe akkor ott valószínű eredményesek lesznek de a következő körük már lehet T8-ba lesz Murovankan. A helyzetfelismerés mindennél fontosabb, ha látod, hogy a csapat 15 tagjából 14 egy oldalra indul akkor bár mindenki egy barom, de te leszel a legnagyobb ha egyedül megindulsz a másik irányba pláne egy med tankkal a feltételezett heavy line-on. Sokszor eredményes ha a heavy line-t üresen hagyják és a med line-t gyorsan végiggyalázzák majd a teljes csapat és foglal, míg 1-2 gyorsabb TD vagy Light visszamegy basedef-re. A gold ammóra a legegyszerűbb példa, a régi FPS játékok. Én speciel sokat DOOM-oztam. A játék 90%-ában a shotgun-t használtam mert az esetek zömében elegendő volt. Azonban a problémás vagy túl erős ellenfelek leküzdésére mindig kicsaptam a BFG-t vagy a plasmagun-t és jól megszórtam őket ;] WoT-ba ágyút nem cserélgethetsz így az egyetlen lehetőséged a lőszertípusok variálásba van. Ami szintén skillt igényel ugyanis az APCR-nek nincs normalizációja így nem mindig éri meg (pl Tiger I -nél vagy JGT 88 -nál a prem ammo tán még rosszabb mint a sima AP ) a KUM és a HESH egy külön történet mert nagyon be tudja szopatni az embert. A HE is tud meglepetést okozni az alacsony torkolati sebesség a repeszpáncél használat és a moduldmg tekintetében. Szóval én azt ajánlom neked, hogy próbálj rá 1x-1x arra amit itt javasolnak neked és meglátod egész más szájízzel ülsz le legközelebb játszani :K :B

    [ Szerkesztve ]

    kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Új hozzászólás Aktív témák