Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    őstag

    Ebből kezd rohadt elegem lenni. egymás utáni két első csatám most a délután: 110 és a két csatás T32. Mindkettőben GwTigerP szedett ki 800+ hpról. Következő. Himmelsdorf 4 arty/ oldal. Én T92vel. 0 sebzés, 2 percig éltem. Utána Windstorm. Szintén T92. Lőjek, de senki nem tud senkit ott tartani amíg ez a tetű beszűkül. Vaktába meg nem lövöldözgetek 40 sec reload-dal. Még így is viszonylag gyorsan tudtam lőni: 2őt. Hurrá, lövésenként 200 demage befigyel. (Szuper a 8/9 méter splash, csak nem ér semmit.) BC már a bázison, és lövi a seggem. Szuper. Megint egy 110 kör. TigerP első lövése, megsérül az ammorack. Javítom. Már majdnem azt hiszem, lesz valami jó is, mert még goldal is pattognak, amikor JPantherII normál ammoval 1298 HPól ammorackel szemből. És 2 hete motoszkál bennem az, hogy 2000+wn8as jóbarátom eladta az accját, és lehet én is jobban járnék, ha megszabadulnék ettől. (Plusz az a 600 Euro is ott villog, amit kapott érte.)

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák