Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Atti777 #68569 üzenetére

    Ez kutya egy módszer de működik:

    Telepíts fel még 2-3 játékot arra az esetre amikor a WoT fos. A fos mértékét te magad határozod majd meg, nálam a következő: 2odik sikertelen duplázás után másik tank, de még abban a nemzetben, ha az is sikertelen, akkor másik nemzet, ha ott is sikertelen akkor aznap vége a harckocsizásnak. Akkor is vége ha a WR 10csata után kevesebb mint 50%. Ugyancsak vége a játéknak ha a sikertelen duplázásnál minden statisztika belilul, miközben duplázásnál már a kezdőkörön kilőnek. Megint csak vége a játéknak amikor nekem eltűnő lövedékek, és számomra a semmiből instant gyilok történik. A különféle speckó eventek mint a 3-5x XP, meg állandó dupla XP, stb. első nap vészhelyzeti kilépést követően a játék pihen az event végéig. Ezzel a megoldással a hajtépés mértéke jelentősen csökkenthető, és kevesebb lesz a piros tank is.

    Emlékeztek még múltkorában írtam a Grille lövegről hogy levágta a WR-t 30%-ra 45%-ról. Ugyan húzott még le 5%ot utána, ez a sikertelen leduplázás miatti instant quit módszeremben sajnos benne van, de utána olyan nap jött hogy akármit csináltam vagy nem csináltam, 20körből 18-at nyert és a tank bement 48%-ra. Érdekes megoldás ez is sztem és nem lepne meg ha kiderülne hogy bizonyos napokon bizonyos tankok sztem előnyben vannak: SU100 megvettem beállt első héten 80%WR-re, most valami 40% körül van... van XVM és a kiosztások alapján ekkora kilengés sztem nem lenne indokolt, és én se játszok minden második héten bekötött szemmel.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák