Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz #95904256 #55023 üzenetére

    Én mikor atival vagyok rá se lövök a futóbohócokra mert ha nem jut el az artikig akkor általában elsőként kiszedik. Ha jól elvagy bújva és feltételezhetőleg a felderitő játékos még nem artyzott vagy nem tapasztalt játékos és nem tudja hol vannak az artik általában akkor el sem jut odáig. Én úgy szoktam csinálni hogy megvárom mig egy kicsit szétszóródik a brigád, aztán egy általában ritkán használt vagy van hogy a legegyszerübb utvonalon megprobálok eljutni a lövegekig. Ez általában sok felfedezett tankkal, cikázással és jópár mellémlövéssel szokott megtörténnik, de ha eljutok oda 5 ből 4szer biztos legalább 1 et kilövök. Érdemes melléjül bújni hogy ne tudjanak forogni és lőni se tudjanak téged, csak sajnos az ELC AMX olyan könnyű hogy egy 6 os arty is már odébb tudja tolni, nem beszélve az erősebbekről :(

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák