Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok!

    Kb. tavaly novembertben tier 5-től elkezdtem csinálni a japán ágat. Egy förtelem szenvedés volt számomra az egész ág. A Chi-Ri fullosan már-már kezdett használható lenni számomra, de mire elkezdtem volna valamennyire megkedvelni, már adtam is el és vettem az STA-t. Az STA kimaxolásával és abból utána a Type61-re való XP megszerzésével töltöttem 4, azaz NÉGY hónapot. Számomra egy iszonyat tank volt. Lenapiztam és ennyit foglalkoztam vele egy nap. Keservesen, de meglett a Type61-es. Bármennyire is nevetséges, stock állapotban lényegében az STA-nak felel meg. Ehhez képest elkezdett menni vele a játék. A stock ágyúval is meccseket hoztam le, top dmg-ket lőtte. Gyorsan kimaxoltam a tankot, egyedül a nagyobb motort nem csináltam meg rá (nem is fogom) és 4napja semmi mással nem játszom, csak a Type61-essel, kb. napi 35-45meccset. 3hónapnyi stagnálás után brutálisan elkezdett javulni a winrate-em, a wn7-em. Ma az utolsó 15meccsemből 14győzelem, egy döntetlen volt vele. Ilyen jó stathúzó tankom soha nem volt még, nem mellesleg a kreditet is jól hozza. 4nap alatt beleraktam a Type61-esbe 130eze XP. Hétvégére megvan az STB. Nagyon várom a kis dögöt :)))

Új hozzászólás Aktív témák