Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #40993792 #54645 üzenetére

    "...és mit mondasz annak, akinek régi konfig alatt sem fordul(t) elő a kidobás? Biztos, hogy jól látod a dolgot?"

    Még nem dobálja őket... majd fogja :D Nagy szerencséjük lehet egyébként akik nem esnek ki.
    De az is lehet hogy másik megoldatlan gondjuk van. Persze tényleg nem túl komoly a hsz-em még... :D

    De az viszont komoly, hogy volt azóta még 5 kidobás, ebből 1 amikor még éltem és annyi szerencse volt a swamp pályán, hogy foglaláskor éppen beleállt a KV-1 a kráterbe és valami csoda folytán nem lőtték ki.
    Ehhez az is kellett hogy lényegében otthagyják azt a pályarészt, 4tankkal vonultunk be, ebből 1et kilőttek, maradt 3 foglalni, és végül nem volt idejük reagálni :D

    De volt már olyan hogy én voltam az utolsó és a döntetlen-vesztést elkerülendő át kellett menni az ellenséghez, leszedni az utolsó kempert. Ha ott kitesz, nem is az hogy elmegy a kör, valamelyik félnótás lehet jelenti ezt hogy afk lettem (mivel a game ez esetben sztem nem írja ki hogy távoztam és miért...) és akkor kapok egy bant a wg balfaszsága miatt. Sztem ott törlöm a játékot helyben.

    [ Szerkesztve ]

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák