Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Akinek van WTE100-a árulja el, hogyan lehet vele 3k alatt sebezni? Most volt a csapatomban egy bob, hátul állt, mellette capeltek, erre nézi a szikla mögött álló ellenfelet 560m-re. Ott van spotolva az O704, tőle 80m-re a semmi közepén, de rá se fordul... nézi a sziklát, meglövi a 704, nagy pánik össze-vissza mozgatja a tornyot, hogy jajj ez mi volt, ekkor eljutott a capelő bat tudatáig, hogy bizony ez egy bob, így odament és úgy ölte meg, hogy a WT-nek fogalma sem volt róla mi történik. Erre a WT beírja, hogy noob team... A pofám leszakad... Ott áll 3.5k potenciális sebzéssel 8 sec alatt, ott van 1200hp-nyi ellenfél mellette, de 1 rohadt lövést nem tud leadni rájuk és noob team-ezik. Csata után még rám is ír, hogy ugyan én csak 1200-at sebeztem, ő meg 2500-at szóval fogjam be. No igen, de én T71-el voltam és átlag alatt sebeztem (spotom volt bőven és max xp-t kaptam a csapatból), de ő a 2500-al saját magához képest kiemelkedő kört futott, hiszen 2100 átlagsebzése van a WT-vel és 43% win rate-je!!! HOGYAN? Mit kell ahhoz csinálni, hogy csak 4 sebzőt tudjál bevinni átlagban 160 kör alatt a játék messze legnagyobb tűzerejű járművével? Persze tudom én, hogy csak játszik, de én el nem tudom képzelni ezt hogyan csinálja. Mi játszódhat le a fejében, amikor belép egy csatába? Hozzáteszem ez egy sárga játékos WN8 alapján. Tehát átlagos. Borzasztó mennyire alacsonyan van az átlag.

Új hozzászólás Aktív témák