Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Cseri0058 #3989 üzenetére

    Semmit nem csinálnának, az van, elhullanának a nagyarcúak is, mint a legyek.

    nem tudom mi van ma, 30-40 meccset én is buktam szinte sorozatban, talán 5 győzelemmel beiktatva, pedig a véletlenszerüség miatt az ilyennek nagyon kicsi az esélye, nem értem

    látom, hogy a nagyon jó statisztikájú játékosok is pillanatok alatt elvéreznek a túlerővel szemben, talán csak annyi van, hogy ők próbálják elkerülni az ilyen helyzeteket, de amikor a csapatból 7-8 tank 1 perc alatt eltünik, akkor sokat nem lehet tenni, bárkit legyűr a túlerő

    esetleg, amit láttam egyszer, hogy városban a srác eszméletlenül jól mozgott egy t71-el vagy 69-el és ha nem hatan vannak ellene egyszerre, hanem két hullámban jöttek volna és csak 3 vagy esetleg 4 van ellene egyszerre, akkor szerintem kivégezte volna őket, annyira nem bírták meglőni és pillanatok alatt fedezékbe húzódott a házak között, sőt a noobok még egymást is meglőtték többször véletlenül, de ekkora túlerő ellen max annyit számít a tudás, hogy 10 másodperc alatt vagy 2-3 perc alatt végzik ki az embert

Új hozzászólás Aktív témák