Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Zolee_70 #32522 üzenetére

    Az biztos, hogy egyszerűen szólva hazudik, aki azt állítja, hogy neki átlag 100k bevétele van. Talán még a gold type59 sem hoz annyit, de talán mégis, viszont az meg ugye elméletben nem sok embernek van, eu szerveren nem is lehet. Illetve, ha ő a top játékos mondjuk a T34-el, akkor esetleg, de azt megint nem nagyon hiszem el. Ez úgy van, hogy mennek egy jó kört és az marad meg az emlékezetben.

    Amióta játszom könnyű tankokkal, egyre kevésbé van kedvem olyan lomha dögökkel menni, mint a JT8.8.

    Az E25 most főnyeremény volt, elképesztő mennyire hozza a kreditet és élvezetes vele a játék. Nagyjából annyi vele az átlag sebzésem, mint a JT8.8-al, csak 80-al több a JT. Nem ezt mondom, hogy nagyon jól játszom mindegyikkel, van még mit fejlődni, csak az arányok miatt. Az E25 mindenhova odaér és a másik, hogy sokkal több spot dmg-t is összeszed, ami ebben az összehasonlításban nem is látszik. A harmadik, bár ez nem a legfontosabb szempont, hogy már sok csatát túléltem vele úgy, hogy amikor mindenki elhullott a csapatból, akkor nem haltam hősies halált, hanem egyszerűen elszaladtam és elbújtam. Legalább az ilyen esetek felét túlélem, sokszor karcolás nélkül, sőt volt már olyan is, hogy simán kilőttem az egyesével mászkáló ellenfeleket úgy, hogy észre sem vettek. Persze ha lövök, akkor tudják az irányt és utána vagy meghalok vagy kereket oldok onnan. Azért mégis más érzés úgy zárni egy csatát, hogy legalább nem lőttek ki.

Új hozzászólás Aktív témák