Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz vJokka #197252 üzenetére

    Rég röhögtem már ennyit a wot-tól mint ma. Skill is ezt mondta az adás végén, de én ma nem csak őt néztem, volt min csámcsogni rendesen.

    Ha már ráment pár órám a videók nézegetésére akkor pár dolgot megosztok, hátha valakit érdekel milyen "drámák" zajlanak most a játékkal kapcsolatban:

    1) Nagy dráma van kialakulóban:
    Quickybaby csinált egy videót a "Team Clash" eseménnyel kapcsolatban ahol jó sok marhaságot összehordott: Why I Turned Down "Team Clash" in World of Tanks
    AwesomeEpicGuys csinált rá egy válasz videót amiben igen keményen nekiment QB-nek. Ez tartalmazza QB teljes videóját közben megszakítva a reagálásokkal, szóval elég csak ezt megnézni szerintem: Response To QuickyBaby - Team Clash
    Gyakorlatilag klikk vadásznak és hazugnak nevezte benne QB-t. Kitért elég sok mindenre például a Skill és QB közt kialakult ellentétre a jótékonysági host miatt és Circon és QB közt kialakult vitára az xvm miatt. Szóval most áll a bál. ;]

    2) Skill ma poénkodott kicsit az adása címével. (#197244) Argh! már linkelte korábban, de hátha valakinek kimaradt vagy nem értette. QB azt írta a saját adása címébe, hogy 3300+ WN8, Skill poénból beírta a sajátjába, hogy 3301+ WN8. Daki vette a poént és beírta a sajátjába, hogy 3302, Yzne a 3303-at, DezGamez a 3304 MINIMUM-ot (ami külön vicces mert ő nincs ennek a közelében :D ) és végül Emilia is felült a vonatra és beírta a 3305-öt.

    Természetesen QB nem vette a poént és állítólag azonnal kiakadt, hogy a wn8-ával viccelődnek. Ezt nem néztem vissza majd a nézői megerősítik vagy cáfolják. Minden esetre állítólag kibannolt egy rakás nézőt és átrakta a csetet "sub only" módba.
    Skill és Daki kezdetben klipekben üzengettek egymásnak [Skill Dakinak], [Daki reagál], [Skill megnézi a reakciót]. Aztán Dakinál is betelt a pohár a túl sok farokméregetéstől a cseten és törölte az adása egy részét és átment ő is "sub only" módba. Redditen szintén egymásnak estek a hívek a ki a jobb játékos témában: [link]

    3) Amin pedig rengeteg röhögtem az ez a vicces videó amit megnéztem: Wot Funny Moments #11 World of Tanks FAILS & WINS
    Volt benne sok mókás jelenet. 2:20 körül a dupla blind killes csatavég nagyon érdekes volt, 2:49-nél a két artyn beszartam a röhögéstől, 4:43-nál a leo1 pedig az egyik leggecibb játékos akit valaha láttam, őt simán bannoltattam volna a videó alapján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák