Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Na átnyálaztam vagy 150 hozzászólást, a picsogáson túl a mm-es, lightos téma legalább valamennyire érdekes volt, a szpotolás haszontalanságával is egyetértek, manapság sajnos egyre nehezebb jó köröket menni. Botok + kerekesek + gyors meta (talán ebben a sorrendben) játszanak ebben közre. Én anno azzal sem értettem egyet, hogy megszűnjön a +3-as light mm, illetve hogy ki legyenek tolva T10-ig. Előbbit egy az egyben most is simán visszahoznám, utóbbin mondjuk már nem lehet változtatni, de ha mondjuk T9 csak T9-10-et, T10 meg csak T10-et látna, szerintem nem veszítenénk sokat. Darabszámukat max 3-ra kellene korlátozni / oldal, a kerekeseknek pedig a mozgás közbeni pontosságukat jelentősen nerfelni (vagy nehezen eltalálható/átüthető legyen, vagy lőjön, de a kettő együtt sok).
    Kiegyensúlyozott tankokkal kiegyensúlyozott csatákat lehet menni. Sajnos jó pár éve már, hogy elkezdték behozni az egy-egy dologban kiemelkedő tankokat, legyen az páncél (Chrysler, Defender), sebesség (kerekesek), tűzerő (Defender 440 alfa) stb. Na ezek bizonyos helyzetekben túl op-k. És ha bekerülsz egy ilyen "bizonyos helyzet"-be, akkor nem nyugtat meg, hogy amúgy egy lighttal is ki lehet lyuggatni a s*ggét, mert nem tudsz eljutni abba a helyzetbe. Ezért sz*r, hogy egy-egy kiemelkedő tulajdonsága van - ráadásul többnyire prémium - tankoknak.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák