Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    Tegnap mentem egy szem kört az M44-el, többre nem volt időm, de be akartam húzni a 10 tokent a tankrewards-ra. Gondoltam, ha szerencsém van, rögtön összejön egy top 3 is, így kapok még 20-at mellé. Háááttt... összejött, de nem gondoltam volna, hogy a 853 sebzéssel, 180 assisttal top 2 leszek (8-as csatában!!!). Az első is épp, hogy átlépte az 1000 sebzést, mielőtt ledaráltak volna minket. A helyszín Serene Coast volt.
    Köszönet a félszigeten, a dühöngőben tevékenykedő heavyknek, akik ugyan feltartották az ellent, de jobbára csak pattogtattak és pattogtak, így nem lopták el előlem az XP-t. Szintén köszönet illeti a két ellenséges TD-t a D0-s félszigeten, akik még a 4. arty találat után sem mentek máshová, hanem azon a tenyérnyi helyen tolatgattak ide-oda. Ez a két brigád segített hozzá a top 2-höz. :R
    Hogy a medek, és a lightok miért várták be az ellenséget a H soron kempelve, az rejtély... :F

    inferno88 (187220):
    Hát igen... Értem én, hogy CW reward tank, ezért a szokásos prémium tanknál is ópébb, ez még bele is férne. De ha már így van, akkor tessék már megoldani, hogy csak azok kapják meg, akik tényleg kigrindelték a helyezést. Fagyasszák be a nevező klánokba való belépést a jelentkezéstől a verseny végéig, illetve csak olyan csak olyan játékos mehessen be csatába, aki mondjuk a nevezés előtt már 2 héttel az adott klán tagja volt, és játszott x klán alapú csatát (csapat, nyomulás, bármi, csak nem random). Akkor azt mondom, legyen, de így, hogy kb bárki befizetheti magát egy ilyen tankra... És az a durva, hogy ebből a WG-nek nem megy pénz, ezek a biznicek csak a játékosok között mennek, tehát eleve nincs haszna a cégnek belőle. A 8000 tankot mindenképpen kiosztják, de legalább csak olyanok kapnák, akik megérdemlik. Ebben a témában egyetértek kchryss-szel. :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák