Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz sanya53 #179583 üzenetére

    Azért egy 15-ös küldetés többet is ad, mint egy "sima" 1-14-es. Nem tudom a játékosneved és nem tudom, hogy milyen tankjaid vannak. De azt tudom, hogy amikor én kezdtem az első küldetéssorozatot, akkor azt mondtam, hogy soha sem tudom megcsinálni a Stug-ot. Azonban az idő (és közben a megfelelő tankállomány gyarapodása) megoldotta a problémám és meglett at Object is...

    Más. Azt mondják, hogy a kerek évfordulókat illik ünnepelni. Amennyiben a 8 kereknek minősül (hiszen körökből áll), akkor elmondhatom, hogy kerek évfordulót ünneplek:nyolc napja nem játszottam egy csatát sem. A Frontline után még csak be sem léptem... Nem mondom, hogy nem bizsereg néha a klikkelő újjam, de ki lehet bírni. Mellékhatásként egy csomó elmaradásomat tudtam pótolni a ház körüli munkákban, a fényképeim és videóim rendezgetésében és már a gyerekeim is kezdenek újra megismerni... Egy kis böjt néha jót tesz. Próbáljátok ki ti is! :K

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák