Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz lacibacsi #175491 üzenetére

    szerintem mindenképp JOBB mint az E1! Viszont a vásárlással és az átképzéssel várd meg a dec.22-28 közötti időszakot, mert szerintem akkor lesznek ezekre akciók! Kivéve persze, ha a Karácsonyi tankkedvezményt tier10-ben pont a T57 HT-re tennéd. ;)

    (#175494) peterson79: szerintem azt leszögezhetjük - és Simalcum is erre célzott - ez a játék NEM gyerekeknek való! Nem szabadna engedni, hogy regisztráljanak - persze tudom, hogy ezt nehéz kiszűrni, mint a FB regisztrációt is, mert azt ír be, amit csak akar - mert sokkal bonyolultabb játék ez, mintsem egy gyerek megértse, hogy mi is zajlik egy csatában. Helyezkedés, taktika, stb. Csak azt nézik, hogy húúúú, tankot vezetek és lövök nagyot. Persze tudom, hogy nagyon sok felnőtt is ezt csinálja és EZ sem jó! :( Tudom, hogy a WG-nek nem kifizetődő, de az lenne szerintem a megoldás, hogy egy-egy szinten csak akkor engedném túllépni az embereket, ha bizonyos szintet tudnak hozni, ellenkező esetben nem tudna magasabb szintű tankot megvenni! Kifejleszthetné, de a tech tree-ben inaktív (szürke) maradna az adott tank és nem tudná megvenni! Ezzel kiszűrhetők lennének azok a véglények, BOT-ok, majmok, akik rengetegen vannak magasabb tierben és tönkre vágják a többség játékát, szórakozását, élményét! Magánvélemény, lehet érte kövezni. :U

    (#175496) Bobyjack: köszönöm a linket, ezt még nem ismertem :R

    (#175498) peterson79: 4-6-8-10 a lányok szintje ;) Nekem a IV-es szintek vannak nagyon karcsú létszámmal, van olyan stílus, aminél egy sincs belőle. :N
    NEM! Ha elérted a díszekből a X-es hangulati szintet - legmagasabbat, amiért egyébként igen bónuszokat kapsz, max 50% (kredit, XP, free XP, legénységi XP) - akkor válik aktívvá a tavalyi album és az ott hiányzó díszekre ha ráböksz egérrel, akkor a korábban összezúzott törmelékekből (kristályból) beteszi Neked automatikusan a hiányzó díszt. Ezt megcsinálod az összes hiányzónál és akkor teljessé válik az adott stílus albuma és megkapod a tavalyi álca festést. Viszont ezzel ugye fogyni fog a kristály, amiért a mostani albumba mixelni lehet a díszeket, mert itt már nem működik ez a rábököm és automatikusan megadja a hiányzót, hanem sajnos itt már bejön újra a lutri faktor, hogy vagy azt a díszt kapod, ami hiányzott vagy pont olyat, ami már volt és zúzhatod be újra. :U

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák