Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    Ha már így túl vagyunk a láda nyitogatások kezdeti SOKK-ján, akkor csak nekem tűnik úgy, hogy mintha sokkal kevesebb díszt adtak volna a ládák, mint tavaly!? Vagy annyira meghalványultak volna az emlékek, hogy nem emlékszem rá jól, hogy szerintem jóval több dísz gyűlt össze az albumban. Most csupán 30%-ra sikerült feltolni az albumok telítettségét a 64 ládából. Illetve több dísz is kell mint tavaly. Volt itt olyan, aki már bedobta, hogy a fenyőfás skin meglett számára. Hogyan csinálta, árulja el a titkát pls!?
    Sikerült a tavalyi hiányzó egy skinhez a két elmaradt díszt pótolni, így megkaptam a 4-ik álcastílust is a tavalyiból és feltoltam a Pz.Kpfw VII-re. Viszont a mostaniakból olyan sok dísz hiányzik - nekem az tűnt fel, hogy IV-es díszek szinte mindegyikből majdnem csont nélkül mind hiányzó, de nincs egyetlen olyan osztályom sem, ami fullos lenne!? Ez csak nekem tűnt fel és nekem fura? :F :U

    (#175480) lnk: több embernél is láttam már a leírásában, hogy 4 csaj legénységi tagot kapott! Ez ugye az elér X-es hangulati szint miatti 4 csajszi és nem a ládákban voltak!? Vagy csupán én voltam annyira "szerencsétlen", hogy nekem egyszer sem dobott csajszit!? :F

    (#175481) Black_Sheep: az 1-es pontodhoz annyit fűznék hozzá, hogy mondjuk inkább azt, hogy vannak szerencsésebbek, akiknek kevesebb nyitásból is beadta, de többségben azért a "kevésbé" szerencsések vannak, akik hiába vettek jóval több ládát, akkor sem adta nekik. Én elégedett vagyok, nem az elkeseredettség szól belőlem. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák