Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz inferno88 #167048 üzenetére

    nálam dettó: 120 megabites netem van, átlag 14ms ping. a játék belépő képernyőjén már 50 feletti a ping, a játékban meg már 100 felett.
    az fps 120-ról drasztikusan megy lefelé, van mikor csak 15-17 fps van. ilyenkor a ping is 500 felett.

    már kiprobáltam mindent: új win, új vga driver, komplett game újratelepítés, a probléma nem oldódott meg.

    valamint azt is észrevettem, hogy kb. 1 hete egyszerüen nem tudok játszani: a garázsomban csak olyan tankok vannak amikkel szeretem tolni, de most nem megy, majd minden csata vereség, a lövéseim egyszerűen átmennek a tankokon, közelről mellémegy, nem sebez, leesik a löszer a földre becsapódás helyett. folyamatosan szpott alatt vagyok, azok a tankok amik régen nagy rejtözkődők voltak: RHM, strv s1, a sok light, most világitanak mint a lámpa és persze egyből kapom az áldást a semmiből.
    szóval valamit megint jól eltoltak. hajrá WG, ha igy folytatják, lassan nem lesz játékos: 1 éve még 150k gamer fölött volt a létszám, most még a 100k-t sem éri el és csökken folyamatosan.

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Új hozzászólás Aktív témák