Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz jagada #132395 üzenetére

    ha folyamatosan botokkal rak ossze meg olyan csataban vagy h varosi palya ellenfélnél van 3 defender platoon 3 is-3 meg 2 t29, nálatok meg f4202 platoon van es te mondjuk vk3601el mentel be akkor jah, az hót tuti h annyit tudsz tenni h szepen meghalsz es mesz massal. de ez nem lesz egesz hónapban, plane mar 2,5 honap lement az evbol. szal itt az lesz h tul magas tierben jatszik es nem tudja elegge dominalni a csatakat. ebbe meg az is belefer h 100 csataig mondjuk 50% alatti winrated van, de ha ennel hosszabb akkor vmi gond van. pl en a scorpioval nem tudtam meg felvinni a winratem megfelelo szintre, ez nem a tank hibaja mert masnak sikerul. szal en vagyok keves hozza.
    ma kb vegyes a felhozatal, nem hinnem h 60-70% lesz a winrate, mert elmeroggyant mm-ek vannak pl 8heavy vs 3 stb. ha nem is skill alapu mm mert az nyilvan nem lesz de azert csak nem olyan nehez kettevagni a csapatot ennel ertelmesebben

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák