Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz kchryss #127393 üzenetére

    Ismerős ez a szintű retardáltság :) Nagyon sok csata szituációból próbáltam tapasztalatot gyűjteni ezért is tudom az esetek többségében hogy mikor hol merre kéne menni no de ezek a full retardok még a mai napig nem jöttem rá mit kéne alkalmaznom , ha velük azonosan kempelek akkor nem lesz se spot nekik és nekem még dmg se . . . akárhogy döntesz lose a kérdés mennyire - legutóbb megfogtam magam már a helyezkedésből láttam hogy full retardokat kaptam de megpróbáltam egy oldalt megtartani 2,3k dmg összejött nem nagy durranás de legalább sebzésem legyen és általában ez működni is szokott természetesen mivel garantált a halál betöltöm a prémiumot ha szükséges jóval hamarabb mint egyébként ugyanis az óra ott ketyeg a fejem fölött mikor fognak rám rusholni. Az ilyen csapatokat megtisztelem a garázsban egy tiltással kb 30másodpercet vesz igénybe és jobb érzés nem mintha bármi jelentősége lenne ;]
    Amikor átütök valaki SP -vel hallom a csilingelést $,,$ Nagyon pozitívan csalódtam benne 2millát hipp hopp összeszedtem. 2,5k avg sebzésről vissza estem de ettől eltekintve nagyon impozáns kezdés, álmomban sem gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog.

    T49 :
    A képen látod mi az átlag de azért annyit hozzátennék hogy amit ki kell tűznöd magad elé célként a Minimum : 2k dmg és 2,5k-3k spot minden meccsen. Mint látható átlagban nem sikerült ... ugyanis ez a marking system szerintem hulladék. Kell hozzá skill való igaz de azért annyit hozzátennék ha normális mapokat kaptam volna zsinórba legalább fél hülye csapatársakkal kb 90csatánál meglett volna . . . ez már csak ilyen :DDD

    (#127394) Antonius1978 : Nem igazán szeretném folytatni mert badarság az egész de én egy szóval nem mondtam hogy NEM LEHET belőni az is4 tornyát az más kérdés hogy ki ül az IS-4ben egy retard vagy egy skilles játékos. Én ezt írtam pontosan : A tornyom tetejét még soha de soha nem overmachelték talán mert nem vagyok potato ? és részemről ez tényleg ennyi. Már sokadjára kell leírnom ugyan azt helytelen szövegértelmezés miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák