Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    Na ez a csata gyönyörű példája volt annak miért nem megyek mindig szívesen spotolni light-okkal. Tanulságos megnézni:
    [Replay]


    Az elején mentem egy gyors spotra, nem lőtte senki, gondoltam jól van, nincs arty és túl távol voltak a célpontok. De később se csináltak semmit. Erről az oldalról nehezebb spotolni, mint a másikról. Féltem, hogy ha bemegyek középre akkor kispotol az ellenfél m4190gf-je vagy a medek a tó partjáról. Hegyre nem ment fel senki, mert minek. A bal oldalon beengedtek egy is-6-ot úgy hogy kezdettől spoton volt. De amin végleg elszkadt a cérna az volt, hogy az Emil I-et átengedték a tavon úgy hogy már indulásakor spotoltam és 1 nyamvadt lövést nem kapott amíg átcammogott. Utána már ez a helyzet alakult ki ami a képen látszik. Itt most mégis hova a fenébe mehettem volna még spotolni? Mérgemben feladtam a spotolást és inkább bementem a sarokba td-zni és spammeltem a goldot. :U
    Érdemes megfigyelni a tankok helyezkedését. Az E75 nem tudom minek képzelte magát, de nagyon op helyet talált, nem is lőtt szinte semmit top tier heavyként. Az rhm ha a sarokba áll ahova később én beálltam és sebeztem 2000 felett ammo rack-kel, simán összelőhetett volna 5000-et, de nem ő inkább beállt a házba és várta a halált. Viszont ami a legérthetetlenebb volt az a Skoda t50. Valaki okosabb elmagyarázhatná, hogy miért volt neki jó oda hátra beállni azon kívül, hogy így ő halt meg utoljára.
    Egy normális világban az is6 meghalt volna félúton a bázisunk felé, az e75-ünk simán letolta volna a hegyet az emil i-et meg szitává lőtték volna amíg a pocsolyában dagonyázik. Ilyen csapatnak menjen spotolni akinek két anyja van. :W :O

    (#127392) @Rickboy:
    Még nem sikerült 3 markot összehozni egyik tankomra sem. Nem hiszem, hogy ez lesz az első, pedig jó lenne. :D
    ELC, amx12t, 1390, comwell azok amikre tervben van a 3gm a közeli jövőben. Ezekre elég könnyű megcsinálni és szeretek is velük játszani. Utána jönnének a nehezebb tankok, hogy megnézzem hol vannak a határaim. T49-re neked nemrég lett meg a 3, mennyit kellett hozzá átlagolni kb? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák