Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    Nem mai a gondom, de most jutottam oda, hogy megkérdezem: a 9.15-ös peccs óta a minimap-on nem látom a löveg kitéríthetőséget a nem tornyos TD-k esetében, viszont az artyknál rendesen látszódik. Nálatok mi a helyzet? Mod-okat Aslain-ből rakom fel, gyakorlatilag nem kísérletezek újakkal, csak a régi megszokottakkal. Ráadásul ennek jelzését azt hiszem, hogy nem is kellett/lehetett sohasem állítgatni.

    A másik problémák szintén minimap-os: Látom a tankok mozgását, de csak az osztályt jelző ikonok vannak fent, a tank típusok neve nem jelenik meg. Ez viszont nem a 9.15 óta van így, hanem csak most, a 9.15.2 óta.

    Harmadik: (tudom, problémás a bácsi, de hát nem aludtam ebéd után... :U ) A legújabb Aslain-ben nem lehet beállítani a dynamic view range-t. Mármint a látótávot dinamikusan jelző kék kört. Ez most miért van és lehet-e manuálisan állítani? (Aslain-ben ott van ugyan a szöveg, de inaktív és nem lehet bejelölni)

    Köszönöm!

    (Mj.: pörög ám a topik ezerrel... :P )

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák