Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz FoxiestFox #30728 üzenetére

    Bocs, most próbálgattam a kettőt egymást után többx, és az azóta született +hszek olvasása nélkül:

    A Hood sokkal fürgébb és PONTOSABB. + 51mm deck armor, + 7200+ HP. 36s toronyforgás

    A DoY iszonyat lomha, az engine propu. segít, de hiába a jóval kisebb fordulókör, akkor is tégla. (vagy dmg con, de lásd lejjebb)
    A 25 mm (!) deck páncél miatt folyton ég, (mondjuk lett vele 2 fireproof medál :) )
    éééssss: mondtam volna, hogy előnye, hogy 6 ágyú előre, és szorosan vannak, de OLYAN FOS* horizontal dispersion-nel, hogy a Roma elbújhat mögötte. (aiming system moddal is!) Emellé a 45 sec toronyforgás, ami azért érezhetően lassabb (még akkor is, ha nem számít annyit az előrenézés miatt)
    --> A 41% cheat tűznyújtás viszont mellette szól, főleg t9 uptireben, ott nincs mese.
    Hydro előnyét nem érzem, több csata kell talán, de a Hood közeli AA-ja többször kellett...

    Hát nálam ez van érzésre hirtelen, inkább Hood, ha választani kell. Megvan neked az?

    (kiemelve a szerintem lényeges előny részek)

    * kaki, ürülék, trágya, de duLván! (és te szoktál lovagolni a konzisztens szóráson)

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák