Új hozzászólás Aktív témák

  • 77.PX_Drebil

    aktív tag

    Volt tegnap este egy érdekes küldim. Elkezdtem én is a pin gyűjtögetést és az egyik kihívás 6 torpedó találatot kért, persze nem a MAHAN-ba ültem be, hanem a jó öreg YORCK ba „hiszen jól ismertem őt” gondoltam mi történhet. Szép lassan indult a küldi osztogattam a muníciót, egy New Orleans-t meg is citeltem és egy szerencsés sorozattal hullámsírba küldtem egy japó rombolót. Aztán kiszúrtam egy bujkáló Coloradot tíz kilóra, egy sziget mögött villant fel a „radaron” de konstatáltam, hogy ha tartja az irányt meg a sebességet, akkor pont a sziget sarkánál fogunk találkozni. Mint kiderült ő is pont erre számított csakhogy ő egy oldalsortűzzel készült eltörölni engem a virtuális tenger felszínéről, én viszont a torpedó találataimat akartam szaporítani. Létre is jött a szigetcsúcs találkozó, ő az oldalát mutatta nekem én meg orral robogtam felé, ő 4 klikknél ellőtte a sortüzet, de alig talált én éles fordulóba kezdtem, és amíg ő töltött én 3 klikknél elküldtem a kétszer három halacskámat. Mind a hat talált, és a gyakorlatilag sértetlen csatahajó befejezte a csatát. Aztán amíg utaztam a kövi cél felé, azt olvasom a cset-ablakban, hogy a srác számított rá, hogy torpedózni fogok, de csak 3db ra, mert úgy emlékezett csak egy vető van egy oldalon ezért volt olyan bátor, de most megtanulta mi a pálya. Itt is bebizonyosodik, hogy nem elég azt a harceszközt ismerni, amit éppen használsz, hanem azt is ami ellen használod.
    Egyébként szerintem sokat dobna a játékmeneten, ha nem csak a hallovin pályán lennének földi célok.

    "A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

Új hozzászólás Aktív témák