Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotyks94

    aktív tag

    válasz Kasya #8974 üzenetére

    Ezeknél szoktam nézegetni, csak nem tudom hogy:
    1: megbízhatóak e az ottani emberek (alin ahogy láttam van valami értékelés rendszer... talán)
    2: vat/tax kérdése. Van ahol van EU raktár, de ott pl sosincs raktáron. Legtöbbször kínából jön. Alin láttam olyan eladót (elég ritkán) aki más összeggel (45 euró alatti, pl 30EU), és gift megjelöléssel küldi. Nem tudom az mennyire működik a határon, mert ha ilyen 50/50 vagy elkapják vagy nem akkor azt nem hiszem hogy bekockáztatom. De ha pl szinte mindig átmegy így a határon akkor lehet az lesz a választás.
    3: Hibás termék/garanciáztatás külföldre. Nem volt még vele tapasztalatom, nem tudom mennyire járható út a gyakorlatban.

    Főleg a 2-es pont aggaszt. Eddig vagy kis értékben rendeltem külföldről, vagy úgy rendeltem, hogy tényleges értékkel, belekalkulálva a vámot/áfát. Jelen esetben sajnos semmiképp nincs erre +20 ezer forintom, vagyis csak úgy kéne hogyha szinte tuti hogy átmegy plusz költség nélkül a határon.

    Amúgy épp ezt nézegettem. De gondolom a CN Warehouse az valahol kínai régiót jelent, nem? Másrészt nem tudom hogy banggodon mennyire lehet az eladóval megbeszélni a csomag megjelölését. Esetleg volt már aki onnan vett, és átcsúszott a határon, vagy pont hogy elkapták?

    :R :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák