Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz r3dsnake #3613 üzenetére

    Bocsi, de nem unod még, hogy mindenkinek iPadet ajánlasz (ráadásul a windows-os tablet topikban)?
    Tudom, hogy jó kütyü, de idejön valaki, akinek az ismerőse egy 30 ezres windows-os tábla meg a kb. 20 ezres androidos Op3n Dott után érdeklődik, te meg ajánlasz neki valami olyat ami többször annyiba kerül... most néztem az Apple Store-ban, hogy a 16GB-os Retina mini majdnem 100 ezer forint... annyiért még szép, hogy jobb!
    De ha ebben a 20-30 ezres árkategóriában nézelődik valaki, akkor az iPad valószínűleg nem opció neki.
    A felhő meg nem helyettesíti a belső tárhelyet, legalábbis Magyarországon biztos nem. Eleve nem a fogyasztani való zenék, filmek, pdf-ek tárolására való, sokkal inkább backupnak, vagy a már napi szinten nem használt fájlok archívumának. És rohadtul kényelmetlen, ha az előbbi szerepben (a belső tárhely bővítéseként) is akarod használni.

    (#3603) gg72
    Szerintem ha ilyen 20-30 ezres kütyüket nézeget az ismerősöd, akkor mond meg neki, hogy vagy rákölt kb. 3-szor 5-ször ennyi pénzt, vagy kicsit visszább vesz az igényeiből (fotózást úgysem lehet értékelhető szinten művelni tablettel, ami nem is probléma).

    (#3616) r3dsnake
    Ez kicsit olyan "más péniszével verni a csalánt" dolog...
    És tényleg: nem a felhő a kényelmetlen belső tárhely szerepben, hanem én fogom rosszul.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák