Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    Tesztelgetem én is a gépet, és időnként hervad a vigyor az arcomon... Sajnos azok a régi játékok, amelyeket szerettem volna rajta futtatni tablet módban, nem igazán alkalmasak érintőképernyős játékra...:(
    HoMM3-ról már írtam korábban, tőszavakban annyit, hogy nem lehet nevet adni a mentéseknek, jobbklikkes-kurzorfölévivős módszerek nem működnek, és csatában is nehéz megfelelően precízen lépkedni.
    Kipróbáltam a King's Bounty: Armored Princess-t is (ez volt még kéznél hirtelen). Alapértelmezett beállításokkal tetű lassú volt (azért bíztam benen, hogy egy 4 éves, már megjelenésekor sem túl nagy hardverigényű játékkal elboldogul az Atom, de végülis a 4W TDP az 4 W TDP...), de szerencsére néhány apróbb butítást alkalmazva (anti-aliasing legkisebb szintre állítva + medium részletességű textúrák és árnyékok), teljesen játszható sebességet kapunk. Nagyobb baj, hogy a program egyáltalán nem reagál érintésre (sic!), ami pedig a bő 10 évvel korábbi HoMM-ban működött... :F Így értelemszerűen tablet módban használhatatlan.
    Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra (remélhetőleg vannak): hasonló régebbi programokkal (elsősorban körökre osztott stratégiák érdekelnek), mennyire használhatók ezek a ketyerék tablet módban, azaz érintéssel vezérelve?

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák