Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfiMusic

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy Acer Iconia W4 820 típusú tabletet kellett a napokban újra telepítenem, helyre raknom. Az eszköz eredetileg windows 8.1-el jelent meg, azóta frissítve lett 10-re. Mivel boot-olni nem sikerült usb-ről, így a windows 10 visszaállítás funkcióját használtam, természetesen minden file-t töröltettem, majd a folyamat befejeztével eltávolítottam a windows old mappát. Driver pack-ból az elérhető legfrissebbet telepítettem. A probléma, hogy a tab időnként lefagy, semmire nem reagál, csak kényszerített leállítással kapcsolható le, és ismételt bekapcsolással válik ismét használhatóvá. A fagyások véletlenszerűen jelentkeznek, sem érintésre, sem a bt billentyűzetre nem reagál az eszköz. Bár érdekes, hogy a rendszer hangok hallhatók, pl a vlc-be betöltött zene továbbra is pörög, nem akad be, csak a képernyő fagy meg teljesen.
    A tiszta telepítés megoldaná a gondot szerintetek? Az adott típushoz bárkinek ötlete az usb eszközzel való boot-olás kapcsán?
    Windows dvd tool-lal készítettem a pendrive-ot, természetesen 32 bitest, mert eddig is az volt fent.

    http://soundcloud.com/wolfimusic

Új hozzászólás Aktív témák