Új hozzászólás Aktív témák

  • Thief

    aktív tag

    Na ezt oldja meg valaki:
    Adott egy Acer Switch 10 SW12-015-ös tablet/laptop

    Alaplap cserén volt, egy olyan lapot raktak bele amibe egy hibás windows termékkulcs van égetve. Sem frissíteni nem tudom a windowst, sem újat telepíteni nem tudok. Még OTG-vel sem bootol be usb-ről (fat 32, direkt uefi usb-t csináltam). Ha pedig windows alól próbálom frissíteni, hibát ír a termékkulcsra. Na már most ez a kisebb probléma. A nagyobb, hogy bios update-ből a legfrissebb van fent, így a windows egyszerűen képtelen kapcsolni a kijelzőt, vagy alvó módba rakja a gépet (háttérben nem megy letöltés, zene, semmi), vagy non-stop világít a kijelző. Ha felrakom a bios update-et (az azonost, mivel nincs újabb), akkor frissít valamit a windows-ban első indításkor és eneriagazdálkodásnál megjelenik KÜLÖN a kijelző kikapcsolása és az alvó mód időzítője is. Viszont az első újraindítás után megint eltűnik és a hiba visszatér.
    Már próbáltam parancssorból is eltűntetni a kulcsot, de ez is csak 1 újraindításig működik, mivel gondolom a termékkulcs bele van égetve az alaplapba. Mikor volt szervízben, rá 1 hétre lejárt a gari. Szervíz kilőve.
    Na már most van erre megoldás, vagy öntsem le benzinnel, gyújtsam fel és rakjam fel youtube-ra?
    3 napja google-özök, már szerintem mindent megpróbáltam, de hátha itt valaki tud mondani valami okosat.

Új hozzászólás Aktív témák