Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Ice&Lime #45065 üzenetére

    Ha van türelmed és bizalmad felém, akkor talán tudok segíteni.
    Bizalom azért, mert privbe el kellene küldened a serial-t, hogy ki tudjam próbálni, hogy az én OA telepítőm megeszi-e. (messziről jött ember azt mond amit akar, de talán hihető, ha azt mondom, hogy semmi szükségem a kulcsodra és nem szórakozok azzal sem, hogy kiteszem a kulcsot közszemlére valamelyik warez oldalra..) :DDD
    Türelem meg azért, mert ha véletlenül elfogadja a kulcsot, akkor sem tudom gyorsan feltölteni neked, mert 1MB/s-es a netem és mivel a héten pihenek, így nem is megyek gyorsabb net közelébe.
    (ha este nekiállok feltölteni az ISO-t, talán reggelre fel is megy)

    "akkor marad a hp már ha tudnak egy normális cd-t küldeni, de azzal 100% hogy jó fog lenni, hogy elfogadja a kulcsot?"
    Persze.

    "és még egy kérdés ismét, ha beírok valamilyen más kulcsot, amit viszont már elfogad, de ugye nem az a kulcs számsor, ami a matricán van, az legális vagy nem, mert hát végül is meglett véve, ki lett fizetve akkor windows-zal együtt a gép?-nem értem én ezt a microsoftot, ki lett adva a pénz érte."
    Nem lesz legális, mert akkor legális, ha a matricán szereplő kulccsal van aktiválva az XP (A Home aktiválás köteles) Itt nem az MS volt a hunyó, hanem sajnos Te... (Mindig is a gép gyártója adja a supportot, nem az MS, amennyiben előtelepített az OS, ez a mai napig így van, W8-nál is)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák