Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz localhost #14041 üzenetére

    Hát köszi az épitö jellegű hozzászolást..szerintem egy nem fogta a kezem..(bár sokat segitett) de végül is nem lett xp.. aztán meg miből gondolod hogy "JANI" vagyok??Együtt voltunk katonák?vagy mi? Képzeld el nem vagányságból csinálom,csak egy retek kis fauba lakom,ahol több a munka nélküli,mint a dolgozo ember ahol még a számitógép is most kezd elterjedni,és hát senki nem ért hozzá semmit,még annyit se mint én...szóval általába egy kóláért segitek meg ingyért bárkinek!!!! Azért hogy ne kelljen a legközelebb lévö (50km) számtek boltba vinni,és 5000eft órabérért csináltatni!!! Ugyhogy szerintem nem kéne beszólni hogy mit vállalok vagy épp nem... Már elég rég segitem az itteni embereket,a semmiért és Istenem beesett egy linuxos gép amihez segg hülye vagyok!!A kkor mondjam neki bocs igaz csinálom az egész faú gépét,de te vidd el szakemberhez.ha én jó vagyok neki akkor ennyi,.Bocsánat ezért a rakás sz...arért amit írtam,de igazán felboszantott,ez a kedves beszólás,mintha vagányságból csinálnám....paff

    Am mégegyszer köszi szépen mindenkinek a segitséget!!

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák