Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir McMonk

    aktív tag

    válasz apro #5777 üzenetére

    Hali!

    1. Köszönöm, hogy üzensz nekem, de célravezetőbb lenne, ha válaszként közölnéd a dolgot a kérdést/hibajelenséget/gebasz leírását tartalmazó hsz-re, mert ez így elég kusza. A helyesírás nekem lassan már fel sem tűnik, annyian vagytok...

    2. Nekem nem jelennek meg hibaüzenetek, sem csík, sem semmi ilyesmi. Bizonyos esetekben felpörög a proci (ezt megnövekedett hőmérséklete alapján látom, s a teljesítményfigyelőben nem derül ki, mi használja ilyen veszettül, háttérben semmi futó program, semmi AV- vagy Antyspy progi nem fut). Ilyen esetben lelassul a rendszer (lassú file-műveletek, darabos megjelenítés, szaggat a DVD-lejátszás) - de megjelenítésbeli hibákat de facto nem tapasztalok (pl. csíkok, kockák, vonalak, egyéb graphical glitch-ek nem jelentkeznek). Ráadásul ez a probléma idővel (5-10 perc) magától helyreáll.

    3. A konfigom leírásában olvasható, hogy a videkártyám nincs húzva, ha pedig arra gondolsz, hogy a gyárilag beállított RAM clock-ot kéne csökkentenem, közlöm veled, hogy a kártya ragyogóan teljesít minden tekintetben, tehát jómagam kicsinek látom az esélyét, hogy ezzel lehet a gond, vagy, hogy ez megoldaná. (Ettől persze még nincs kizárva.)

    Köszönöm a segítséget! :R

    Syntax: Ultimátem, viszta, hibaúzeneteket, XP-én, röktön, álítanom, mhz-jét, JÓCSKÉN, Ati Tools-al, 8600gt,ém, müködik, csik... (A többi jó! :C )

    |-GABBERS UNITE-| Traxtorm Gangstaz Allied - The Hardest RULEZ!!!

Új hozzászólás Aktív témák