Keresés

Aktív témák

  • sultansmith

    senior tag

    válasz Killing #4658 üzenetére

    Nézdd, mivel ez egy béta, ki tudja mi történhet. Ismerősömnél volt olyan hogy xp/vista rendszert csinált, aztán gondolt egyet, letörölte a vista-t, aztán már semmi nem működött. Lehet hogy ő volt a noob, de ki tudja...

    Ráadásul ez egy béta version. Inkább próbálkozz virtualmachine-el, ha tesztelni akarsz, vagy csak egyszerűen rakd fel a win7et, valszeg nem fogsz csalódni, ahogy én sem. ;) ;) ;)

    [ Szerkesztve ]

    Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

  • sultansmith

    senior tag

    válasz Killing #4660 üzenetére

    Hát elmondhatom hogy állj neki a dolognak:

    Azt mondtad fenn van az xp az egyik partición , a másikon meg semmi. Tökéletes. Berakod a win7 dvd-t, bebutulsz róla, majd mikor kérdezi, hogy hova telepítse magát, nem a C: meghajtót választod ki, hanem a D: . Elméletben ez így működne. DE! A win7 "intelligensebb" rendszer, mint az Xp, ezért úgy gondolja, hogy neki joga van írni az elsődleges partícióra - nem tudom miért csinálja ezt, havernál is ez volt. Ezt te az elején jó ötletnek fogod tartani, mert automatice megcsinálja a boot.ini-det, hogy.... ajjaj, asszem te nem erre vagy kívánicsi...:D :W

    Na egyszerűen: megfogod és felrakod a win7 a másik üres partícióra. Ekkor a következő fog történni: bootoláskor lesz egy képernyő, melyen kiválaszthatod az indítani kívánt rendszert. Elméletben. A veszélyei csupán az, hogy miután a haversrác formázta a vistás partícióját, búcsút inthetett a sikeres bootnak is, szal xp-t is újra kellett tenni. Ezen kívül semmilyen hátrány nem ér(het). De természetesen nem vagyok MS support, szal ki tudja, ez egy béta rendszer...

    Nekem az asztalin van Win7, de CSAK Win7. Nem szoktam bajlódni ilyen 2ős oprendszeresdivel, mikor kicsi voltam akkor csináltam, aztán rájöttem, hogy az a 30 perc többlet, amíg felrakok egy oprendszert megér nekem 20 giga szabad helyet. :R

    Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

  • sultansmith

    senior tag

    válasz hemaka #4664 üzenetére

    A szerencsés.:D nekem recovery eszembe sem jutott, mondtam neki dúrja le az egészet, rakja fel vissza csak a win7et.:D :R persze mondta, hogy ezek után látni sem akarja a gépén. Pedig szerintem talán az eddigi legjobb ms (én 3.1 el kezdtem, de sztem vannak itt nálam idősebbek), a legtöbb pozitív csalódást hozta. Annak idején emlékszem xp-re is nagyon nehezen álltam át, de ez a win7 ez vmi csoda. :R :R :Y :R :R

    Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

  • sultansmith

    senior tag

    válasz Dominator #4732 üzenetére

    EZ egy BÉTA version, majdnem tök felesleges vele szórakoznod, újabb builddal, esetleges update-el lehet már meg is oldódik a probléma, am ki nem jön a teljes version.

    Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

Aktív témák