Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsekó

    addikt

    válasz Florens02 #96836 üzenetére

    WP8-nál a 2.4-es vibert mutatja a legfrissebnek a store. Viber 6.6 nem megy fel WP8-ra, csak WP10-re. Névjegynél kiírja a verziót. Most 9.x-nél járnak.
    Szívtam a 2.4-essel eleget. Ráadásul aki nem törölte le a 2.4-est (régi telepítése fent volt), annak az utóbbi 1 évben hibásan működött a többi viberrel való beszédkapcsolat felépítésében. Recsegett, érthetetlen gépi hangba ment át a beszédhang. Amikor meg tiszta volt a hang, akkor egyik fél hallotta a másikat, a másik nem. Ha hívtam, akkor jelezte, hogy kicseng, de a 2.4-es viber nem csengett, azaz, akit hívtam, az nem is tudta, hogy hívom. Persze később x idő múlva jelezte neki, hogy nem fogadott hívása volt. A megoldás az lett, hogy vettünk az illetőnek egy androidos telefont. :) Azóta jó a beszélgetés és minden más. Az én WP10-en lévő 6.6-os viber még elketyeg, használható, 1-2 csicsa nem megy benne, de ez nem zavar. A teló fényképezője még mindig aláz mindent, így egyelőre marad ez. Várom a Nokia 9 vagy 10-et, hátha az új PureView jobb lesz vagy legalább ugyanolyan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés