Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pszicho@pu

    csendes tag

    hello...
    olyan gondom lenne, hogy frissítettem a telefonomat w10-re, de azóta van néhány zavaró hiba. kíváncsi lennék, más is tapasztalt-e ilyesmit?
    az egyik, hogy időnként megvillan a képernyő. nem fényesen, csak olyan frissítés szerűen, tizedmásodperces intervallummal.
    a másik a csempékkel kapcsolatos. át akartam szervezni kicsit, erre az lett az eredmény, hogy a jobb oldalon (kb a képernyő 30%-a) üres-fekete a képernyő. ezt úgy sikerült elérnem, hogy a kezdőképernyő beállításnál bekapcsoltam a több csempe funkciót. akárhogy variáltam a beállításokat, nem lett olyan amilyet akartam. a csempéket csak legkiebb, vagy legnagyobb formájában tudom úgy szerkeszteni, hogy kitöltsék a képet, másképpen jelentkezik a fekete sáv.
    van aztán olyan, hogy az ébresztést hiába kapcsolom ki a beállításoknál, akkor is szól. ráadásul az ébresztésnél, ciklikusan változik a normál hang és valami irgalmatlan recsegés.
    szóval van baj rendesen...
    még az is érdekelne esetleg, - ha van rá javaslat - hogy a 8.1 visszaállításával, majd a 10 újratelepítésével érdeme-e kísérletezni? mert olvastam ilyesmiről, hogy ez megoldhatja a problémákat. vagy inkább vissza a 8.1-re? mert ha nincs ezekre megfejtés, akkor inkább visszatérnék. a hibáktól függetlenül is úgy érzem, semmi pluszt nem adott a w10. sőt...
    szóval minden tanácsot megköszönnék....

    üdv mindenkinek

    ja igen: nokia lumia 930

    "csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

  • pszicho@pu

    csendes tag

    válasz Spet #32575 üzenetére

    köszi....éjjel jött egy frissítés. úgy néz ki, megoldotta. :)

    "csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

Új hozzászólás Aktív témák