Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArsenalF

    aktív tag

    válasz cellpeti #25530 üzenetére

    Erről szerintem egy kisregényt tudnék írni, majd egyszer lehet fogok is. De pont tegnap belefutottam egy apróságba már megint, ami csak 1 a 1000 dolog közül. Vettem egy EZCast nevű csoda sticet a tv-be, mert a 1020 ugye a szuper telefonom nem tudja a miracastot (és természetsen esélyem sincs újabb telefont venni ezen a vonalon, de ezt most hagyjuk is) fő hogy szuper van hozzá alkalmazás WP-re is, de jó, működik is, látom a telefon képét a TV-n. Igen ám, de milyen hülyén fest a 16:9-es tv-men a telefonom álló képernyője, forgassuk el. Minő meglepetés hogy egy ilyen alap képességre sem volt képes ez az alkalmazás. Azt mondanom sem kell hogy a kipróbált andoridos eszköz simán forgatta a képet. Aztán mondom böngészés közben játszunk le egy videót, ami nem a youtube-on van. Hát persze hogy erre sem volt képest, mert ugye azokat a videókat nem beágyazva nyitja meg a böngésző, így azt valamiért tiltja az alkalmazás, Így számomra ez a funkciója teljesen használhatatlan. Még szerencse hogy a telefonból való kép és videó lejátszás jól működött.

Új hozzászólás Aktív témák