Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    Üdv!

    Megjelent a 1607-es frissítés, elkezdi telepíteni, eljut 30% ig, újraindul a gép, betőltödik a logó, elkezdenek a színes pöttyök körbe körbe szaladgálni, majd egyszer csak el kezd villódzni a kép, ki írja, hogy kis türelmet és 2 és fél órán keresztül ugyan ez, egér mozog, nincs lefagyva.

    Resetre visszaállítja magát a rendszer.

    Win7 upgrade.

    Mit lehet tenni? Hasonló problémája volt már egy egyénnek, de semmit nem írtatok rá...

    Szerk: Esemény naplóban 0x8024200D hibakód szerepel.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • belaazallat

    addikt

    Üdv!

    Ma is jelzett a Nod-om , hogy frissítések érhetőek el az op rendszerhez.
    Felsorolt 4-et, AMD sm bus driver, realtek ethernet, logi G400 és a Win 10 frissítés, Ezekből miért csak a win 10 frissítést tette fel? És miért nem találja a többit? illetve hol, hogyan szedjem le ezeket?

    Szerk2: Win 10 64bit

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • belaazallat

    addikt

    Üdv!

    Segítsetek értelmezni pár dolgot, van 3 érdekes Windows hiba bejegyzésem az eseménynaplóban. W10 Pro 21H1 2021.03.01-én telepítettem újra hardver cserék miatt. Alaplap, proci, memória, SDD kingmax A2000 . Konfig adatlapon. Gépen 2 felhasználói fiók van, egy nekem, egy páromnak. Van hogy a két fiókba párhuzamosan be vagyunk jelentkezve. Leállításkor, minden fiókból kijelentkezünk és utána állítjuk le szabályosan a gépet.

    Hiba 1: Ezt nem tudom mi.
    Hiba 2: Az előző rendszer leállításra hivatkozik, ami az előző napi indítás... :U Gép nem indul újra, csak bekapcsolom, bejelentkezik a fiókba és használom.

    Hiba 3: Nem volt összeomlás, nem indult újra a gép. HWinfo folyamatosan futott, figyelve a max hőmérsékleteket, semmi kimagasló érték.

    Ezek a hibák minden nap megvannak telepítés óta, de nem tapasztalok hibát, hagyjam figyelmen kívül őket, vagy érdemes nyomozni mitől vannak? Köszi!
    :R

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • belaazallat

    addikt

    Üdv!

    Legális Win 7-emet upgradeltem Win10re. Sokszor újra lett telepítve már a gép, eddig semmi problémám nem volt, Microsoft fiókkal bejelentkezve mindig működött. Eddig! Hétvégén kiírta bejelentkezés után, hogy ismeretlen gépről jelentkezek be, ezért erősítsem meg a fiókom. Probléma az, hogy már nem él az emailcím, amivel a fiókot regisztráltam., lehet kitölteni kérdőívet, a fiók visszaszerzéséhez, de vagy olyan dolgokat kérdez, amire már rég nem emlékszem. (mikor és melyik megyében regisztráltam a fiókot), vagy dátumnál nem tudok megadni olyan adatot. (vásárolt másik microsoft termék vásárlás dátuma, 2011-ben vettem office 2010-et, megvan számla minden, de 2023 a legkorábbi dátum).
    Szóval ha nem tudom visszaszerezni a fiókom felett az uralmat, akkor hol tudok a legolcsóbban jogtiszta Win10-hez, vagy win11-hez, ha az olcsóbb jutni? Mert ugye w7-es kódot már nem fogadja el. :(
    Köszi!

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • belaazallat

    addikt

    válasz Doky586 #153900 üzenetére

    Valós volt, (citromail), de elfelejtettem megváltoztatni, mikor megszűnt. 50 valahány regisztrációt kellett átköltöztetni(véletlenül bepipáltam, hogy kész, de nem). Utólag mindig okosabb az ember. :R

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Új hozzászólás Aktív témák