Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skater86

    tag

    Sziasztok!
    Van anyumnak egy Toshiba laptopja eredeti Windows 7-el. Ma felfrissítettem Win 10-re. Működött is, de szerettem volna egy "clean installt" csinálni és azt olvastam, hogy van egy olyan funkció a Win 10-ben, hogy alap helyzetre visszaállítja az oprendszert. Tehát letöröl minden beállítást és programot, csak az alap Windows 10 marad fent. Meg is csináltam, de amikor a felhasználói fiókot kellett volna létrehozni, hibaüzenettel újraindult. Az újraindulás után már csak a bejelentkező képernyőig jut, ahol annyi van, hogy: "defaultuser0" És nincs hálózat. Közben csináltam másik gépen ms fiókot, de azzal sem enged be, de az enyémmel sem. Itt meg is akad a dolog. A kérdésem, hogy valaki tud-e erre megoldást? A másik, mivel úgy nem tudom feltelepíteni a Win 10-et hogy formázom a gépet és úgy mond clean installt csinálok, mert ahhoz Win 10 termék kulcs kellene, így akkor az a megoldás működne, hogy leszedek egy Win 7-et, feltelepítem a laptop alján lévő kóddal és miután meg van újra frissítem Win 10-re? De akkor miért van ez a lehetőség, hogy alap helyzetre visszaállítás? A Win 10 alatt lehetőség lett volna a régebbi (Win 7) rendszert visszaállítani, de már azt sem tudom itt. Bármi ötletet meghallgatok. Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák