Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fehérsólyom

    aktív tag

    válasz #54072192 #97845 üzenetére

    Nagyon köszönöm segítséged, mert sikerült a legutóbbi frissítést eltávolítani, így pedig belépnem.

    A következő alkalmazások vannak telepítve: Adobe Flash Player, AMD processzor driver, AVG AntiVirus Free, Brother nyomtató driver, CCleaner, IrfanView, Java 8 Update 201, Microsoft Keyboard and Mouse Center (billentyűzet és egér driver), Microsoft Office 365, Open-Shell, Total Commander, TrueCrypt és Twonky Server.

    Az egyedüli alkalmazás, ami a kinézetet – start menüt – megváltoztatja az az OpenShell.
    Az egyedüli optimalizáló alkalmazás a CCleaner.

    A frissítés után arra lettem figyelmes – amikor még nem tudtam belépni –, hogy folyamatos HDD használatot jelez a számítógépházon lévő LED. Most, hogy bejelentkeztem már egyértelmű, hogy miért: a Windows újra szinkronizálja a merevlemezeket.
    Van kettő darab teljesen egyforma merevlemez a gépben. Ezeken vannak az adatok szoftveres tükrözéssel (a rendszer egy külön SSD-n). Azaz, a mirror raid-et nem az alaplapi chipset, hanem a Windows 10 végzi. Szinkronizálást csak a tükrözés kialakításakor csinál egyszer a rendszer (vagy HDD cserénél). Most mégis szinkronizál, mintha most alakította volna ki a tükrözést.

Új hozzászólás Aktív témák