Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz C. s. #90978 üzenetére

    Nem piszkállak, viszont érvelni sem fogok, pont az ilyenek: "Nem olyan ronda, mint a 8.1? Még rondább?" és hasonlók miatt. (Nekem meg spec a legjobban kinéző rendszer, és a 8.1 is jobban tetszett anno az elődjeinél... én pont az a régi, ótvar kinézetet rühellem, a "klasszik Start menüt" meg pl. mindig is utáltam... )

    Ha valakit győzködni kell egy új, modernebb oprendszer miatt egy régebbi ellenében (ami az illető elmondása alapján már eleve nem is tudja kihasználni a rendszerét :U ), akkor ott valami hiba van a mátrixban.

    Ki kell próbálni, és eldönteni hogy megfelel-e, avagy sem. Főleg ha marad is egy 8.1-es példány ami azonnal bevethető...

    És keress csak a hibakódra, találsz millió találatot.

    ui: És tényleg nem térnék vissza semelyik előző winre, egyik sem nyújt semmi pluszt számomra ehhez képest (És úgy mondom, hogy mindet (95-től kezdve) használtam évekig... de ha jött az új, valahogy már sosem tetszett az előző, sosem találtam olyat amiért visszaálltam volna... és én nagyon is örülök hogy a 8-cal úgymond kezdődött egy "új win korszak" :) )

    Amúgy szerettem a 8.1-et is... de kb. 3 éve nem is láttam (senkinél). Környezetemben (családtagok, haverok, ismerősök) már mindenki egytől-egyig átállt win10-re (és nem mindenki az én közbenjárásommal :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák