Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Kékes525 #80466 üzenetére

    Üdv!
    Nem akarlak elkeseríteni, de ha sikerül a gyári driverrel szóra bírni, akkor azonnal telefonálj a Vatikánba, hogy jöjjenek lóhalálába, mert csoda történt. :D Nekem anno, egy hasonló DAC-om volt, egy NFB-15, csak annyi eltérés volt a Tiedhez képest, hogy az nem tudta kezeni a DSD-t. Nálam, a 2016-os évfordulós frissítés vágta teljesen gallyra a DAC-ot, de úgy, hogy többet nem tudtam megszólaltatni, kénytelen voltam eladni.
    Mivel a szomszédvárban, Szegeden lakik a cég hazai képviselője, személyesen is próbálkozott valahogy életre lehelni, még fimware-t is frissített rajta, eredménytelenül. Itt írtogatam erről a DAC-os topikban, bízva a kollektív bölcsességben, de hiába: [link] [link]
    [link]

    Esetleg még abban bízhatsz, hogy az MS 2017-től bevezette a saját, natív USB2-es audio támogatását, így csak egyszerűen csatlakoztasd a DAC-ot, semmit ne telepíts, hátha felrakja az MS, a saját driverét. Valami hasonlót kellene majd látnod, ha működik a dolog: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák