Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzso

    veterán

    válasz pc360 #74857 üzenetére

    +(#74853) pc360

    A 8 nem egy átmeneti rendszer, hanem egy olyan amit balfaszul dobtak piacra és most meg elásnak.

    "Előbb próbáld ki, használd, és rájössz, hogy mennyire fölösleges volt a fórumot látatlanul telesírni."

    Én próbáltam és sz@r volt. Most is az mert mindig alapvető backend problémákról olvasok. Ebbe a témába is elég volt belenézni 10 percre és máris olvastam egy súlyos és alapvető hibáról. (Mert miért is működne az EVR)
    Ezért mert te bele vagy szerelmesedve más nem szeret szopni a sok szerencsétlen bug miatt.

    "Majd akkor, ha tényleges problémád van, ami pedig jó eséllyel megoldható."

    Megoldható egy frászt. De írtam is. Olvasni manapság nem menő csak ömlengeni.

    "és van egy letisztult, egyszerű desktopod, ami sokkal jobban kézre esik (legalábbis nekem), mint a 8. A Win 7 meg egyenesen az őskor utána. A Start menü tartalma is szépen beállítható."

    Ez vicc kategória. A desktop nemjavult semmit az XP óta, csak romlott. Beletrógerkedték a szerencsétlen rögzítés funkciót a hasznos gyorsindítást meg elrejtették. Kivették a start menüt, majd visszatették egy átbarmoltabb verzióban. De mindegy is. (Úgyis a Classic Start Menu-t érdemes használni)

    Maga az asztal ugyanolyan gány és használhatatlan mint mindig is volt. Az ikonok (vagy gadgetek) összevissza átrendeződnek képernyőfelbontás változás, vagy forgatás hatására. Gyakorlatilag csak háttérkép megjelenítésére jó.
    A tálca is ugyanolyan gagyi mint mindig. Nem lehet szabadon átrendezni az elemeket. Ha baloldalra rakod akkor alul lesz a start menü és felül az óra, ha jobbra akkor meg fordítva, mert csak.
    Stb...

    Mondjuk a problémákkal kapcsolatban amik iránt érdeklődtem senki nem kommentelt még...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák