Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz Geth #71035 üzenetére

    A 4Gb elég, nem bluray lemezeket húzunk a vinyóra.
    Lehet emlékszel még, hetekig bombáztam a topikot a csak rendszergazdaként megnyitható-törölhető fájlok miatt, és nem csak egy gépen volt ilyen gond, azóta a topikba is jó páran említették ezt.
    Pendrive sose produkálja, csak hdd, habár a azok 99%-a fat32 fájlrendszerű.

    #71049) spiritex
    engem is érdekelne hogy egy adott w10-es gépen letiltott update és eltávolított Windows Store , valamint gpedit-be minden tiltva és kikapcsolva, emellett hogyan frissít szó nélkül, és hogyan szemeteli tele szintén egy mukkanás nélkül a gépet a Candy Crush, Minecraft és még egy csomó "nélkülözhetetlen" alkalmazással..??
    A szóbanforgó gép sorozatos, javíthatatlan kékhalálokat produkál a legújabb builddal, ezért próbálnám tiltani az updatet, mivel már 4x kellett kínkeservesen visszaállítani az előzőre. De újra és újra frissít, és újra és újra beledöglik. Valószínű egy tiszta telepítéssel megoldódna, de nem az én gépem és a tulaj belakta és visítva reagál a gyalulás és új install hallatán.
    Esetleges ötleteket szívesen fogadok.

    Szerk,
    amíg ezt a hsz-t megírtam ,( #71054) szabonagyur ugyanezzel szív, már megint azt hittem csak én vonzom az effajta problémákat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák