Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz pendre54 #58187 üzenetére

    Nálam Xonar DX-el működik az Asio Foobar-ral, és a foobar is tökéletesen működik.

    Véleményem szubjektív...

  • #86564352

    törölt tag

    válasz pendre54 #58187 üzenetére

    Ha AU alatt minden jó, lehet jobban jársz vissza arra és Windows Update-ben defer résznél pár hónapig halasztani a feature update témát és csak a normál biztonsági frissítéseket kapni. Aztán mire sorra kerülsz talán időközben kikalapálják a dolgokat. Eddig minden build váltás úgy volt többnyire a ciklus elején problémák, adott ciklus végére már jó, aztán jött az új feature build és megint lefokoz minket bétatesztelővé az MS. Legalábbis én úgy emlékszem a legelső nyári Win10 problémás volt az őszi tresholdig főleg memóriakezelésben, az AU is csak pár hónap összegző után lett stabilabb, aztán most a CU driver gondokat hoz, megint kell várni pár összegzőt hozzá. Valószínűleg nem elégséges a csapatok közti kommunikáció, tényleg a legfurcsább amikor eddig jó dolgok romlanak el. Kapkodhattak is hiszen csomó fejlesztői konferencián bemutatott dolog kiesett a Creator Update-ből, UI-n is látni összevissza vannak 3D Builder és Paint 3D, véletlenül sem egységes elnevezés. Saját MS appok közt is más-más a navigáció, logikátlan UI. Edge UWP is meg nem is, nincs az áruházban, helyette csak évente rendszerfrissítéssel lehet újdonságokat belerakni. Levelező és a többi majd Project Neon után fog viszonylag normálisan kinézni. Élő csempék zsákutca évek óta csak tabletre jók, normál gépen az kéne az asztalra ki lehessen tűzni őket, átlátszóság és interaktívak legyenek komolyabb opciókkal.

    Én még 1-2 napot nyomogatom a CU-t, aztán megyek vissza AU buildre és halasztom a frissítést. Nekem nincs driver gondom kopp-kopp, viszont a CU Edge bugokkal jelenlegi állapotában nem akarok napi szinten szórakozni. Chrome pedig nem jöhet szóba, mert egy év AU Edge alatt úgy megszoktam a vajsima Edge smooth scrolling-ot, ahhoz képest a többi böngésző darabos számomra.

Új hozzászólás Aktív témák