Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz movax #55153 üzenetére

    Esetleg meg tudod mondani, hogy kell jól belőni egy win10-et, hogy a start menüben szereplő telepített programokat megtalálja a start menü keresője (1. nem mindet találja meg, 2. az újonnan telepítetteket meg csak nagyon ritkán, ezek egy részét x idő után már megtalálja)?

  • #56474624

    törölt tag

    válasz movax #55153 üzenetére

    Ismétlem a szövegértelmezésből gyengébb kollégák kedvéért: be volt rendesen állítva úgy, ahogy a link alatt is, mégis feltelepítette. Cifrább dolgokat is művelt már a win10. Nem mindenki hülye ám, akivel a windows kibabrál. Ezért nem érdemes ide írni, mert ilyen szűklátókörű emberek oltogatnak. Elmentek ti a jó francba.

    [ Szerkesztve ]

  • tordaitibi

    veterán

    válasz movax #55153 üzenetére

    "Egy jól belőtt win10 nem szopat " :DD :C

    Ezt ugye te sem gondoltad komolyan.
    Segíts légyszíves az 'user errorjaimon'.

    1. Október óta van a w10, azóta nem tudom beállítani, hogy alvásból visszajövet NE kérjen logint, és NE legyen zárképernyő. Hetekig bombáztam a topikot, gugliztam, minden módszert bevetettem, nem lehet beállítani nálam.

    2. Irtózatos szar wifikezelés, ezt nagyon sokan említették, pl. nálam egy free titkosítatlan jelszó nélküli routerre percekig csatlakozik fel, vagy sikerül neki, vagy restart, akkor szokott. Bizonyára humán error.

    3. Random (1 hét-1 hónap) elfelejti a fájltársításokat, mindent az alapértelmezett saját appokkal nyit meg pedig külső programok vannak beállítva (kép, video, audio). Minő boldogság azt a 30-40 fájlkiterjesztést ismét összehoznom a megszokott alkalmazásaimmal.

    4.Semmi módosítás nem történt a rendszerbe, egyik percről a másikra nem tud leállni a windows, azt írja,
    egy alkalmazást nem tud bezárni. 4 hónapig be tudta, múlt héttől nem? Azt persze nem közli, ugyan melyik is ez!
    De megtaláltam, ez a PStart nevű portable programom, egy másodmeghajtóról indul, és a windows egyik napról a másikra írásvédetté. és rendszegazdai hozzáféréssé tette. Brilliáns!! Ráadásul ÉN se férek hozzá, csak gépészkedések után, dacára hogy rendszergazdai fiókom van. Mondom háttértár, nem a C: meghajtó.

    5. Van egy külső monitor fényerőszabályzó alkalmazásom (Desktop Lighter).
    Minden egyes gépindításnál vagy 0%, vagy 100% fényerővel indul a rendszer. A kikapcsolákor beállítottal még véletlenül sem indult el soha :) Természetesen az otthoni xp és w7 ugyanezen programmal tökéletes, ha 60%-on állok le, akkor akár öt év múlva is ezzel indul el.

    És még sorolhatnám az user errorok, és a jól beállított win esetét. :D

    [ Szerkesztve ]

  • vigyori78

    őstag

    válasz movax #55153 üzenetére

    Csak van pár probléma, nem laptopot használok nincs wifi dongle-m sem ezért nem tudom pl.: Metered-re állítani amit te itt szajkózol.
    Nekem önkényesen nem szed le semmit viszont az update-ben megjelenik a VGA driver ha van új és azért jelenik meg mert ezek már nem driverek hanem szoftverek ezért nem is működik az a módszer amiről a képeket dobálod, persze be van lőve hogy én töltöm le és telepítem ha akarom, de ha van más windows frissítés akkor ha azt telepíted ezt is felrakja ugye mivel nem lehet egyesével válogatni, ezért is lett a wushowhide, a szoftver telepítés letiltást meg nem azért találták ki mert szar az ms update és leszed minden sz@rt ezért kapcsolgassam ki be.
    Az, hogy te letiltasz, törölsz appokat stb.. azt nem úgy hívják, hogy jól belőtt rendszer hanem butított verzió, ennyi erővel az update-et is letilthatnám és rakhatnám fel manuálisan azt a frissítést amit akarok.
    Azért visszaolvasva voltak nálad is problémák.

Új hozzászólás Aktív témák