Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Воланд #22185 üzenetére

    "meg akar igazad is lehetne, ha nem lettek volna "hibas" frissitesek xp-nel, vistanal, windows 7-nel es windows 8-nal. es nem a megjelenest koveto hetekben, hanem a megjelenes utan evekkel."

    Ne már. Komolyan azzal próbálod bagatellizálni a W10 rendszerhibáját, hogy visszamutogatsz korábbi windows-okra? :DDD

    Értem.
    Tehát azért, mert korábban el tudta rontani az MS, máris teljesen érthető és elfogadható az, hogy ez most ilyen. Szerintem, erről beszélgetned kellene egy IT tudással nem rendelkező olyan felhasználóval, aki megszívta ezt. Azt gondolom, 3 percen belül meggyőzne, hogy tévedsz.

    Attól az "apróságtól", hogy 8.1 alatt még eldönthettem, hogy nem azonnal kötelezően telepítek, most meg ugye nem, gondolom, tekintsünk el?

    Tehát , újra:

    Ha normálisan átgondolták és tesztelték volna, ez az eset, egyszerűen nem valósul meg, hiszen, akár kivételkezeléssel megoldhatták volna, hogy egy hibát okozott update egyszerűen ne települgessen megint és megint és megint és megint és megint és megint ... ;)

    Zolar: :C :C

    woland_y2k, látod? Erről beszélek. Hogy a W10 olyan kihívások elé állítja a felhasználóit, ami sokaknál leveri a lécet. Ezért béta. A morális résztől eltekintve is nevetségesek ezek a dolgok.
    Nyilván detektálja a W10, hogy valami írni akarja azt a rohadt C:-t.
    Megoldást kellene adjon a felhasználónak, áthelyezést javasolva, vagy tudom is én. Helyette, csak tiltás van. Ez hol felhasználóbarát?! ..és nagyon sok területen ugyanilyen a W10, sajnos. (szeretném a Windows-t, amúgy..)

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák