Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz szabonagyur #69170 üzenetére

    Én nem tapasztaltam szerencsére. :N Mostanában több gépre is telepítettem 8.1-et, de utána kb. 10 perc alatt megtalálta azt a ~ 250 db frissítést. Valamint a havi patch keddeken is pár perc alatt lefut a keresés. A Win7 már más tészta, az valóban katasztrofális ilyen téren...annál max. az segít, ha innen mindig felpakoljuk manuálisan az aktuális frissítést.

    Amúgy nemrég megcsináltam a 8.1 —► 10 upgrade-et és probléma nélkül végigment. A dizájn az ok, mert amúgy is bejön a flat vonal, de a felületi elrendezés már nem igazán tetszik a 8.1-hez képest. Megszoktam már nagyon a kezdőképernyőt és nekem kényelmesebb, mint a Start menüben matatni. Hiába hibrid + ott a full screen tablet módos menü, nekem valahogy a kezdőképernyő kényelmesebb. Persze másoknak meg pont az ellenkezője jön be és azért jobb választás számukra a 10-es. Aztán 125%-os nagyításnál elég furán nézett ki asztal a laptop 1366x768 kijelzőjén. Gépházban volt opció a 8.1-re való visszaállásra, amivel éltem és az is simán ment. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák