Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz szabonagyur #52511 üzenetére

    3G WAN tényleg nem, de azért DVDB-T tunert nem annyira sokan használnak vele, de attól még valóban hiba, h nem kezeli rendesen.

    Nézegettem korábban is problémádat, de sajna nem tudok mit hozzászólni... :(
    Vsz hardver/ driver függő lehet ez is, mert én is van, h magára hagyom több órára, olyankor alvóba megy és nálam is van jelszókérés, de szerencsére nem futottam bele ilyenbe.
    Nekem korábban inkompatibilis WIFI driverek és multibbot rendszer esetén 8-casnál a gyors indítás bekapcsolása okozott kékhalált. Illetve azt a fura jelenséget figyeltem meg otthoni notin, h több rendszer egy gépre telepítése esetén, először 7 ---> 8 ---> 8.1 (VHD) volt a sorrend (ahogy elvileg kell) és 8-casnál havonta 1-2x dobott egy smiley-t, holott fenti dolog ki volt kapcsolva. Mióta a Win7-et telepítettem a notira utoljára, azóta nincs gond, de h így mért jobb, arra nem sikerült rájönnöm.... :F
    Lehet talán az volt a baj, h Win7, annak boot loaderje volt az default, mert a 8 féle "kettős rendszerindítás" nem tetszett.

Új hozzászólás Aktív témák