Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz a1200 #29399 üzenetére

    Akkor örültünk, hogy kipróbáltad a windows 8-at. Az xp banda biztos visszavár téged, ha ez a problémád.
    Amúgy meg ha tudnád, bár biztos tudod de szerintem nem, hogy a 7, 8-nak sokkal jobb a memória kezelése mint az xp-nek. És ez nem onnan jön le, hogy lehetetlent próbálsz csinálni egy átkozott böngészővel, hanem ésszerű keretek között használni. Én is kipróbáltam ezt, hogy 80 lapnál mit csinál a gép, és igen cask lassult a böngésző. Ie9 + windows 7 volt akkor teszt alatt. De a kemény userek is max 20 lappal operálnak, nem 130-al. Visszatérve a memóriára és x64-re, ha kell egy programnak 6 giga ram akkor annyit ad oda, de ha kell másnak 4, akkor meg annak adja oda rendszer. És most vegyük azt, hogy egy 8 gigával megáldott géped van. X86-on ez nem lehetséges, sőt xp-vel sem, mert hiába van vagy volt benne 8 giga ram 4 nél többet nem lát és 2-nél többet nem tud használni egy program. Szóval ennyit az xp memórai kezeléséről. :U Lehet ezért ad több ramot az ie-nek, vagy ff-nek a windows 8 x64-en. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák