Keresés

Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    Van egy elég komoly gondom. Szerettem volna játékot telepíteni 1 hete daemon tools-ba történő mountolás után, és kaptam egy ilyen kellemes hibaüzenetet:

    Nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, gondoltam biztos a játékkal van a gond. Viszont most ismét szeretnék így telepíteni, és megint pontosan ugyanezt a hibaüzenetet dobja. Ha nem autorun-al akarom, hanem setup.exe-t indítanám, akkor meg "programfuttatási hiba" üzenet ugrik fel. A rendszerem kifogástalanul működött, ez a probléma egyik napról a másikra jelentkezett. Windows 7 64 bit Ultimate van fenn. Gondoltam már kártevőkre, de 3 program sem talált semmit a gépen, szóval nincs ötletem. :W

  • Peace

    nagyúr

    válasz Sub-ZeRo #24083 üzenetére

    És tényleg, hogy rohadna meg!!! :((( :((( :((( Én már itt szétgugliztam az agyamat meg vertem az asztalt. Köszi! Bár nem értem hogyan halt be egyik napról a másikra a DT, de mind1.

  • Peace

    nagyúr

    Tesóm gépe teljesen stabilan működött, mióta win 7-et tettem rá úgy 2 hónapja, erre a pénteki napon fogta magát, és ötször összeomlott. Azóta is folyamatosan kékhalálozik 2-3 óra használat után. Úgy látszik ennyi idő elteltével valami komoly sokkhatás érheti. Amit a minidump-ból sikerült kiderítenem:

    This was likely caused by the following module: ntoskrnl.exe
    Bugcheck code: 0x1A (0x41790, 0xFFFFFA800027BE20, 0xFFFF, 0x0)
    Error: MEMORY_MANAGEMENT

    This was likely caused by the following module: dxgmms1.sys
    Bugcheck code: 0x3B (0xC0000005, 0xFFFFF8800438DEBD, 0xFFFFF880066A3B80, 0x0)
    Error: SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION

    This was likely caused by the following module: ntfs.sys
    Bugcheck code: 0x50 (0xFFFFFFFFFFFFFF8B, 0x1, 0xFFFFF880012BDBDD, 0x0)
    Error: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

    This was likely caused by the following module: ntoskrnl.exe
    Bugcheck code: 0xF7 (0x1A7D91396684, 0x1A7D91394B84, 0xFFFFE5826EC6B47B, 0x0)
    Error: DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER

    This was likely caused by the following module: ntoskrnl.exe
    Bugcheck code: 0x7F (0x8, 0x80050031, 0x6F8, 0xFFFFF80002AFB5C3)
    Error: UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP

    Utánaolvasgattam, és legtöbbje memóriahibára vagy driver problémára utal. Nem lett semmi változtatva a hardware-en és program sem lett telepítve. Mi okozhatta, hogy hirtelen ok nélkül ennyire haldokolni kezdjen a gép? Nem sok megoldást találtam fórumokon, Páran javasolták, hogy memóriákat érdemes átrakni 1-3-ból a 2-4-be, hátha megoldja a gondot, de más épkézláb tanácsot nem olvastam sehol. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, hogy merre érdemes elindulni. ;)

  • Peace

    nagyúr

    válasz Morden24 #32896 üzenetére

    Alapon megy minden, nincs tuningolva. Szóval akkor egyik napról a másikra meghalhatott szegény Corsair Dominator? Vagy meg kéne próbálni alap feszültségen is, hátha megjavul? Mert ugyebár 2,1 volt a javasolt neki papírforma szerint, és annyit is kap jelenleg.

Aktív témák