Keresés

Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz bobsys #32808 üzenetére

    Igazság szerint ez nagyban függ attól, hogy kit kapsz ki. Nekem is volt olyan, hogy a fickó nem tudott válaszolni (Office licenceléssel, illetve szintén upgrade-el [amcsi verzió Európában] kapcsolatban), felírta a számot és visszahívott kb. egy óra múlva.

    Más kérdés, hogy múltkor a szipiszupi Dell üszi képtelen volt válaszolni egy olyan egyszerű kérdésre, hogy honnan lehet letölteni a facial recognition szoftvert a gépeikhez. Válaszként azt kaptam, hogy ők nem szoftverrel foglalkoznak, hanem hardverrel. Telefonon?! Távgyógyítás rulez :D

    Sectumsempra - For Enemies

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz bobsys #32808 üzenetére

    Azt a magyar support is megmondta, hogy nem kell a Vista-t telepíteni, viszont "intéztem egy keresztkérdést", amire nem tudott válaszolni, nevezetesen azt, hogy ha nem kell a Vista-t telepíteni, akkor ugye van egy "plussz" OEM OS, akkor azzal mit lehet kezdeni.
    Na erre azt mondta a mérnök, hogy ha teljesen eredeti a Vista(és az, számlával mindenestül), akkor a Vista-t lehet telepíteni egy másik gépre is, csak alaplap cserére kell hivatkozni és átírják(amit meg is tett).
    (tehát a W7 upgrade önállóan és a Vista OEM külön-külön 2 gépre is telepíthető ez esetben, csak külön-külön kell rendelkezni eredeti telepítővel, számlával stb.
    Na ezt Én pl eddig nem tudtam...)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák