Új hozzászólás Aktív témák

  • elder troll

    senior tag

    válasz King Unique #16151 üzenetére

    Ahogy előzőleg, úgy most sem teljesen tudom dekódolni a mondandód.
    Én arról írok, hogy mindenféle haxolás, megkerülés és egyéb móka nélkül Media Creation Tool-lal létrehozott telepítővel gond nélkül települ a rendszer. Te viszont csak a megkerülős/haxolós részt írod, vagyis nekem ezt sikerült dekódolnom.
    Idáig annyit szűrtem le, hogy ha nem volt bekapcsolva valamelyik követelmény bios/uefi szinten, akkor a telepítő az elején mutat egy hatalmas fákkot. Ezt a fákkot lehetett kikerülni, de jelen esetben erről nincs szó.
    Azt gondolom, hogy válság közepén nem ésszerű milliós nagyságrendből lecserélni a komplett gépparkot, ami amúgy tökéletesen megfelel az adott célszoftverekhez.

    Akkor nagyon leegyszerűsítve kérdezem: 2 év múlva, amikor beszántják a win10-et, akkor a komplett 6. gen intel géppark kuka vagy sem?

    3 gép még itt van nálam beüzemelésre várva, de ha nincs értelme foglalkozni vele, akkor nem ölnék fölös energiát a témakörbe. Arra a két évre a jelenlegi gépek is bőven megfelelnek, azok delta tápok meg strapabíró ssd-k még engem is túlélnek.

Új hozzászólás Aktív témák